Máme pro vás 9 840 nabídek

Velmi žádané
Sleva -31%
5 820 Kč
3 999

Beskydy: Hotel Relax *** s vnitřním bazénem, wellness, masáží a polopenzí

Beskydský hotel Relax ***, Lesní 1689, Rožnov pod Radhoštěm 756 61, hotelrelax@seznam.cz

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -30%
3 084 Kč
2 159

Polské Beskydy u českých hranic v Hotelu Vestina *** s wellness a polopenzí

Hotel Vestina ***, ul. Malinka 35, Wisła 43-460, recepcja@hotel-vestina.pl

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -42%
3 431 Kč
1 990

Vysoké Tatry blízko skiareálů ve Ville Domino se snídaní a hydromasáží

Villa Domino, Stará Lesná 424, Tatranská Lomnica 05960, info@villadomino.com

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -35%
4 306 Kč
2 799

Miskolctapolca ve 3* hotelu 2 minuty od jeskynních lázní s polopenzí a vínem

Ambrózia Szálláshely és Étterem ***, Görömbölyi út 14, Miskolc 3519, info@ambroziatapolca.hu

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -35%
4 460 Kč
2 899

Jižní Morava s degustací vína a polopenzí v Penzionu U Tomčalů se sklípkem

Penzion a sklep u Tomčalů, Čejč 398, Čejč 696 14, penziontomcala@seznam.cz

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -45%
5 453 Kč
2 999

Orlické hory v apartmánech se snídaní a privátním wellness s bazénem a saunou

Penzion Patriot, Výprachtice 325 , Výprachtice 56301, rezervace@penzionpatriot.cz

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -40%
3 498 Kč
2 099

Jižní Morava: vinařský pobyt v oceněném hotelu Weiss *** s polopenzí

Hotel Weiss ***, Lechovice 56 , Lechovice 671 63 , weisshotel@gmail.com

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -38%
3 968 Kč
2 460

Jižní Čechy v Hotelu Alf *** s polopenzí blízko památek UNESCO

Hotel Alf ***, Žižkovo náměstí 2, Borovany 373 12, hotel.alf@seznam.cz

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -38%
2 420 Kč
1 499

Krakov luxusně v hotelu Lenart **** s polopenzí a wellness s vířivkou i saunou

Hotel Lenart ****, ul. Narutowicza 1 , Wieliczka 32-020 , info@hotellenart.pl

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -35%
3 985 Kč
2 590

Vysočina: hotel Žákova Hora *** s polopenzí, privátní vířivkou a infrasaunou

Hotel Žákova hora ***, Herálec 400, Herálec 592 01, info@hotelzakovahora.cz

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -35%
3 062 Kč
1 990

Beskydy v Hotelu Pod Akáty s polopenzí a slevou na pivní či vinné lázně

Hotel Pod Akáty, Dolní Lomná 71, Dolní Lomná 73991, marek.mohyla@seznam.cz

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -35%
4 138 Kč
2 690

Vinařský pobyt u Znojma ve Vinařství Lintner s řízenou degustací a občerstvením

Vinařství Lintner, Tvořihráz 164, Tvořihráz 671 34, mmm-564@seznam.cz

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -33%
5 209 Kč
3 490

Luhačovice v Hotelu Adamantino *** s polopenzí + bazén a sauna neomezeně

Hotel Adamantino ***, Pozlovice 337, Luhačovice 763 26, recepce@adamantino.cz

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -38%
5 482 Kč
3 399

Miskolc v penzionu Tapolca Fogadó *** s polopenzí a slevou do jeskynních lázní

Tapolca Fogadó ***, Csabai út 36, Miskolctapolca 3519, kemences.tapolca@gmail.com

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -39%
2 130 Kč
1 299

Krakov se snídaněmi v Hotelu Nobilton *** přímo v centru města

Hotel Nobilton ***, Piłsudskiego 25, Krakow 31-110, info@nobilton.pl

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -45%
2 362 Kč
1 299

Krakov v luxusním hotelu Shalom Kazimierz přímo v centru a se snídaní

Shalom Kazimierz, ul. Józefa 30 / ul. Kupa 26, Krakow 31-056, info@hotel-shalom.pl

Poslat známému
Velmi žádané
Sleva -50%
5 572 Kč
2 799

Polsko: Krkonoše v hotelu Tarasy Wang *** s vířivkami, saunou a polopenzí

Tarasy Wang ***, Na Śnieżkę 3, Karpacz 58 540, rezerwacje@tarasywang.pl

Poslat známému